Dotazy

Musím hradit poplatky před uzavřením smlouvy?

Ne, u nás nehradíte žádné poplatky předem.

Jaké jsou podmínky získání půjčky?

Záleží na typu půjčky. V případě půjčky do 30 000,- Kč je jedinou podmínkou mít trvalé bydliště na území ČR a nejlépe ve vlastní nemovitosti.

Za jak dlouho bude půjčka vyřízena?

Půjčka bude vyřízena do druhého dne, v závislosti na volném termínu u notáře.

Jak dlouho budu půjčku splácet?

Vše záleží na vás, jak si půjčku nastavíte podle svých možností. Čím nižší splátky, tím samozřejmě delší doba splácení.

Lze půjčku předčasně splatit a platím za to nějaké sankční poplatky?

Půjčku lze splatit předčasně a to bez jakýchkoli poplatků.

Musím prokazovat svůj příjem?

Ne, svůj příjem prokazovat nemusíte.

Je půjčka určena také pro důchodce?

Ano, věk pro nás není rozhodující.

Nevadí, že jsem na mateřské dovolené?

Nevadí, pokud splníte ostatní předpoklady specifikované u jednotlivých produktů, mateřská dovolená není překážkou.

Potřebuji k získání půjčky ručitele?

Pokud splňujete předpoklady specifikované u jednotlivých produktů, ručitele nepotřebujete.

Přivezete mi půjčku domů?

Půjčku vám můžeme přivést domů. Jedná se však o nadstandartní službu, která je hrazena klientem. Standardně poskytujeme půjčku bez poplatku v sídle společnosti v Praze.

Kolik činí notářský poplatek?

Notářský poplatek se pohybuje v rozmezí od 2300,- Kč do 2800,- Kč v závislosti na notářské kanceláři. V souvislosti s novelizací vyhlášky č. 196/2001 Sb. o odměnách a náhradách notářů (notářský tarif) z prosince 2013 byl základ poplatku zvýšen na 2000,- Kč (bez DPH). Další náklady jsou ovlivnitelné rozhodnutím klienta, zdali bude požadovat zpoplatněný stejnopis (stejnopis je možné na požádání kdykoliv v budoucnu vyhotovit).

Můžu zaplatit notářský poplatek přímo z půjčky?

Ano, jelikož vám bude půjčka vyplacena v hotovosti v notářské kanceláři, je možné tento poplatek uhradit přímo z půjčky.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Banka vám nepůjčí nebo si z nějakého důvodu od banky půjčovat nechcete? Nabízíme vám výhodné řešení! Jedním z našich finančních produktů je nebankovní půjčka bez doložení příjmu, která je dostupná pro velkou skupinu žadatelů. Sjednat si ji mohou všichni uchazeči o půjčku, kteří nemohou či nechtějí dokládat výši svého příjmu. Patří mezi ně nejen nezaměstnaní nebo lidé pracující na neoficiální pracovní poměr, ale i penzisté, maminky na mateřské, OSVČ a další. Podmínkou pro získání tohoto typu nebankovní půjčky (do výše 30 tisíc Kč) je trvalé bydliště na území České republiky a ve vlastní nemovitosti. Nebankovní půjčku můžete vyřídit online, a to již do druhého dne, v závislosti na volném termínu u notáře, kde vám bude vyplacena hotovost.

Použití půjčky bez doložení příjmu

Výška finanční částky, o jejíž zapůjčení klienti žádají a sami si ji určují, se odvíjí od žadatelovy schopnosti splácet a také záleží na účelu půjčky. Bezpečná a spolehlivá půjčka bez doložení příjmu může být využita na cokoliv, včetně vybavení vaší domácnosti, nákupu potravin, zaplacení nájmu, splacení (konsolidace) další půjčky apod. Je ideálním řešením, pokud potřebujete rychle získat finanční hotovost a překonat tak krátkodobý výpadek příjmů či uhradit nečekané výdaje. U půjčky bez doložení příjmu vše funguje jednoduše a rychle – s minimem administrativy a bez jakýchkoliv poplatků předem.

Průběh půjčky a další důležité informace

Pokud si žadatel půjčuje od banky, musí počítat s přísnými podmínkami, včetně nahlížení do Centrálního registru dlužníků. U nás si můžete sjednat půjčky bez registru a příjmu. Nepožadujeme ani doklad o tom, že vás registr neeviduje, ani nemusíte dokládat váš příjem. Jaký je postup? Nejprve vyplníte potřebné údaje v online formuláři a po jeho odeslání vás bude obratem kontaktovat náš operátor. Doladí s vámi veškeré detaily půjčky. Po jejím schválení se v termínu dostavíte k podpisu smluvní dokumentace a vyplacení hotovosti. Všem zájemcům o nebankovní půjčku doporučujeme přečíst si odpovědi na nejčastější dotazy žadatelů.